Beberka


Všeobecná pravidla na stránkách

Obecná pravidla při vstupu na stránky beberka.cz:

Děkujeme že jste se rozhodli pro registraci na našich stránkách

Proč je rigstrace nutná?
Registrací získáte přístup k obsahu, který je pro ostatní návštěvníky nedostupný. Můžete využívat náš chat, nebo odesílat komentáře k jednotlivým příspěvkům.
Rovněž budete moci využívat našeho jedinečného interního komunikačního systému osobních zpráv. Vaše přihlašovací údaje si uchovejet na bezpečném místě. Není dovoleno poskytovat tyto údaje třetím osobám. Jde především o Vaše soukromí.

Ochrana osobních údajů.
Vážíme si vaší důvěry a respektujeme vaše soukromí. Chceme vám nabídnout profesionální a hodnotné služby, a proto potřebujeme znát některá vaše osobní data. Tato data chráníme před zneužitím zejména důsledným dodržování zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů a informací.

Jako zájemce o registraci, musíte při své registraci uvést následující údaje:
- jméno a příjmení
- platnou e-mailovou adresu

Doba trvání souhlasu, odvolání souhlasu, právo přístupu.
Váš souhlas je poskytován na dobu neurčitou až do jeho odvolání. Pokud se kdykoliv rozhodnete a budete chtít svůj souhlas odvolat, stačí, když nám napíšete své písemné odvolání na adresu našeho občanského sdružení.
Jako subjekt poskytnutých údajů máte právo přístupu k osobním údajům. Správce je povinen vám kdykoliv na vaši žádost sdělit informaci o osobních údajích o vás zpracovávaných. Jako subjekt poskytnutých údajů máte i další práva v rozsahu stanoveném § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění.

Shrnutí
Beberka si váží vaší důvěry a chrání vaše soukromá data před zneužitím. Vaše údaje jsou ukládány v bezpečné databázi. Tyto informace shromažďujeme pro vlastní účely, abychom zkvalitnili své služby a mohli vám nabídnout co možná nejlepší servis. Neposkytujeme je třetím stranám.

Váš souhlas
Používáním formulářů na internetových stránkách beberka.cz dobrovolně souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o vás, přičemž pravidla zacházení s těmito údaji jsou popsána v tomto dokumentu. Dojde-li v budoucnosti k jejich změně, budou detaily nových pravidel na těchto stránkách publikovány, takže budete mít možnost se o nich dozvědět.

Právo odmítnutí přístupu
Odmítnout přístup může administrátor na základě zjištěných zkutečností a to zejména dojde-li, neslušnému chování mezi registrovanými uživateli, nebo zneužitím přístupových údajů na stránky. Pokud bude zjištěno jakékoliv jiné nepřípustné chování zejména na chatu.

   Rychlé zprávy

{news_info}

Naše anketa

Jak se Vám líbí naše nové stránky?

Velmi dobrý
Nic moc
Spokojen... ale...
Nelibi se mi

Kalendář

«    Červen 2017    »
PoÚtStČtSoNe
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Naši sponzoři

Nejnověji přidáno

Reklama

Zde může být Vaše reklama

Statistika návštěv

Návštěvy online: 8
Hosté 8
Registrovaní: 
- žádní uživatelé
 Poslední návštěvy: